תמר בן ישי, ראש ענף תחום הוצאה לאור אגף דוברות תקשורת והסברה, לשכה מרכזית לסטטיסטיקה

לירון זהר, ממונה על שוויון מגדרי ויועצת המנכ”ל
לקידום נשים, משרד הבריאות

שלום רב,
הנדון: המלצה על הקרנת הסרט “סדקים” בשילוב שיח עם גב’ מיכל אקרמן וגב’ עינת וייסבורט
בתאריך ה-6.11 קיימתי יום עיון בנושא מניעת הטרדה מינית לעובדי/ות משרד הבריאות. מיתוג
היום היה “מפתח לשיח” בחירה שהצביעה מבחינתי על שאיפתי לפתוח את השיח למקומות
חדשים ולהעלות נושאים שלרוב נמנעים לדבר עליהם כגון אנטגוניזם שלעיתים נוצר כלפי
המתלוננת, השלכות התלונה על הנילון ומשפחתו וכו’.
הסרט מאפשר הסתכלות לא שגרתית על נושא ההטרדה המינית, מבט ב-360 מעלות על כלל
הגורמים השותפים במישרין או בעקיפין לאירוע ההטרדה המינית. הסרט ממחיש שלהטרדה
המינית השלכות וקורבנות נוספים ומחירה החברתי גבוה. העיסוק באופן הזה הנו מורכב ומעלה
דיון חברתי לעיתים נוקב ולכן אני רואה חשיבות גדולה מאוד בקיום שיח מיד לאחר הקרנת
הסרט.
השיח שהתקיים כלל את גב’ מיכל אקרמן התסריטאית אשר דיברה על הבחירה להציג את הנושא
באופן הזה. את השיח ניהלה גב’ עינת וייסבורט. האינטימיות שנוצרה בשיח והעניין שהוא עורר
הוביל לתגובות מצוינות של כל השותפים באירוע.
כמי שרואה לנגד עיניה את חשיבות העלאת הנושא לשיח, את חשיבות השיח הפתוח והראוי ואת
המשמעות של הסתכלות כוללת וגיוס כלל הגורמים בחברה ליצירת השינוי, אני מאמינה
שבאמצעות שילוב הסרט והשיח אנו עושים צעד נוסף ואמיץ למיגור התופעה.
החלק השני של היום כלל הרצאה עם קטעי משחק מומחזים של עו”ד ענבל אלטמן אשר האירו
שוב את מורכבות הנושא ונתנו מענה לצורך בהבהרת רזי החוק למניעת ההטרדה המינית.
ממליצה בחום על פעילויות אלו.

יפעת סייפלד מזרחי, עו”ד, מנהלת מחלקת גיוס ודיני עבודה, עמידר החדשה

עבר כשבוע משהקרנו את הסרט “סדקים” לכלל עובדי חברת עמידר.
ברצוני לציין בפנייך כי התגובות לסרט היו מדהימות. קיבלנו פידבקים שהסרט היה מרתק, מרענן והציף סוגיות מהותיות בתחום ההטרדה המינית.
כמו כן השיח עמך הוסיף רבות לעניין שהסרט יצר אצל העובדים.
אני רוצה להודות לך על כך, אין לי ספק שהסרט יצליח לסחוף אחריו צופים, בכל אופן אני אשמח להמליץ עליו למכריי.

שירלי גאון, צוות משא”ן, SCD

ברצוננו להודות לך ולכל הצוות המקצועי והמוכשר על הרצאה והצגה בנושא: מניעת הטרדה מינית בחברת – SCD , שותפות רפא”ל ואלביט מערכות. הנהלת SCD רואה חשיבות במניעת הטרדה מינית והתנכלות, במטרה לייצר סביבת עבודה מכבדת והוגנת לכלל העובדים ואף נקטה לאורך השנים בפעיליות הסברה והדרכות מגוונת. בתאריך 15/9/2016 התקיים בחברתנו בפעם הראשונה מפגש הדרכה בשילוב המחזה “גבול”. ההרצאה הועברה על ידי עו”ד נעמה שבתאי בכר, והייתה מקצועית, מעניינת, סוחפת ומעשירה. ההרצאה וההצגה עוררו מחשבה ושיח סביב הנושא. נעמה הצליחה לרתום את קהל המאזינים, ולחדד ולהסביר את הכתוב בחוק בדרך כה ייחודית ומעניינת.
נעמה שפכה אור על מקרי הטרדה והתנכלות שהתרחשו בארגונים שונים, ובכך חידדה את הכתוב בחוק. כמו כן, נעמה נתנה פרשנות חשובה למקרי הטרדה והתנכלות בתחום האפור, באופן כזה שעורר דיון ומחשבה של העובדים על הנושא. יש לציין שנעמה התייחסה בכבוד לכל השאלות וההערות של העובדים שעלו במהלך ההרצאה, וסיפקה תשובות מקצועיות מאוד. על כך אנו מבקשים להוקיר לך תודה!

לימורי פרץ, הממונה על השיוויון המגדרי, הכנסת

זכות נעימה נפלה בחלקי, להודות לך בשמי ובשם כלל העובדים, על עריכת הסגנה למניעת הטרדה מינית “גבול אפור” בכנסת. הסדנה עוררה עניין רב בקרב העובדים שהשתתפו והצליחה להעביר את המסר החד והברור באשר לגבול הדק והאפור בין חיזור להטרדה. אציין לשבח את עו”ד נעמה שבתאי שהנחתה את הסדנה ביד רמה ועוררה את הצופים בדיון נלהב ובהסברים ברורים ומקצועיים ביחס לחוק למניעת הטרדה מינית, לרבות הסבר על התנהגויות שאינן מוגדרות כאסורות על פי חוק אך יוצרות סביבה מטרידה. בהנחייתה ידעה עו”ד נעמה שבתאי לשלב הומור ולהתאים עצמה לקהל הצופים בהסבריה. הידע העצום שלה בתחום, תרם רבות לאיכות ההדרכה המקצועית והחשיפה לנושא על כל היבטיו. כמו כן, אבקש לציין לשבח ולהודות לשחקנים זאב שמשוני, אורנה כץ והדס מורנו על משחקם המקצועי והאיכותי כדמויות מעוררות אמפתיה. השילוב המופלא שלך, כמנצחת על הפרוייקט, של עו”ד שבתאי והשחקנים יצר את ההדרכה המקצועית, המרשימה והמתבקשת שבעזרתה נוכל ביחד לפעול ולסייע למחגור תופעד ההטרדות המיניות. יישר כוח על פועלך.

טלי אבידן, עו”ד, מנהלת מחלקת ארגון ושיטות, חטיבת משאבים ומנהל

ברצוני להודות לך ולעו”ד נעמה שבתאי על המפגשים המאוד מוצלחים בשבוע שעבר, שהועברו לכלל עובדי החברה. קטעי המשחק היו מצויינים וההנחיה של עו”ד שבתאי היתה הנחייה מנצחת –מקצועית, מעניינת, מסקרנת ומעוררת את הדיון הנדרש.

רותי הורניק, הרשות לקידום מעמד האישה, משרד ראש הממשלה

פעילות ההדרכה למניעת הטרדה מינית שהתקיימה היום במשרד הייתה טובה מאוד! ראשית, בחירה ההצגה הייתה מצוינת. ההצגה המחישה יחסים בינאישיים ביחסי מרות ועוררה תגובות שהוכיחו עד כמה חשוב לדון בנושא זה ולהסבירו. שנית, עו”ד סיגל פעיל נהלה שיח פורה ומעניין על האיסור להטריד מינית, ועל הגבול בין התנהגות שתיחשב או שלא תיחשב להטרדה. אני מאמינה שהפעילות אכן השיגה את מטרתה בהעלאת המודעות לנושא חשוב זה.

טובי וימן, גזברות, בית החולים רמב”ם, חיפה

“גבול” יש לשמור, לא לחצות… כך אומרים אנשים כי “מעבר לגבול”… מסתתרים ה”מוקשים”…. לכם, צוות “גבול” אקוד כאן קידה, על טקסט מעורר מחשבה נגיד כאן תודה, לנושא כה חשוב פרשתם יריעה רחבה, מעוררת ריגוש, ניעור, זעזוע ובעיקר….. מחשבה!

איתמר אלקלעי, הד סינמה

רצינו להביע את הערכתינו הגדולה אלייך ואל צוות גבול. השתתפנו במפגש “גבול” למניעת ההטרדה המינית באולם סינמה סיטי וחווינו חוויה מסוג אחר. העובדים מאוד נהנו והרגישו נוח לשאול כל שאלה. הצחוק בדיון והאווירה הפתוחה שנוצרה תודות למרצה ליאור גל כהן הקלו על הדיון בעניין חשוב זה. הצפיה בקטע מההצגה אכן תרם רבות והעלה שאלות אצל העובדים שקיבלנו מענה מהמרצה. נחשפנו לידע רב ומעמיק והבנו יחד כמה העניין חשוב. עניין ההטרדה המינית הועלה לסדר היום אצלנו ואני בטוח כי העובדים מסתובבים התחושה בטוחה יותר במסדרונות המשרדים.

מירי סלמון, ממונה למניעת הטרדות מיניות, ישקר בע”ם

אני מבקשת להודות לכן שוב, הפעם בכתב, בשמי, בשם הנהלת החברה והעובדים, על חווית מפגש “גבול”- הדרכה למניעת הטרדה מינית. בשני המפגשים שקיימתם בחברתינו, הצלחת לייצור חוויה עוצמתית, עמוקה ומהדהדת. כפי שסיפרתי לכם, המפגשים ייצרו את השיח המרכזי בחברה, ממנהלים ועד אחרון העובדים. במשך ימים רבים העובדים לא חדלו מלהתפעל, לשוח, לשתף, לצלצל ולהודות בכל פעם מחדש על ההדמנות שנפלה בחלקם לחוות מפגש כה מרתק, משכיל ומכוון.
המפגש “גבול” עורר בקרב העובדים את השיח על מה מותר ובעיקר על מה אסור בעבודה והגביר את המודעות לחוק בעניין הטרדות מיניות ולתופעה, כתופעה חברתית אסורה. המפגש כלל קטע ממחזה והוצג באמצעות צוות שחקנים מקצועי ומדהים שכלל את מרינה שוויף, חן יאני, נטלי עטיה ודן תורג’מן ולאחריו שיח שנוהל ע”י עו”ד סיגל פעילת שעוררה את קהל המשתתפים לשיח בנושא, אותו ניהלה במקצועיות, תוך פיזור אי הבהירות האופפים את הגדרת ההטרדה המינית והבהרת גבולות היחסים בצורה ברורה שאינה משתמעת לשתי פנים תוך שימוש בדוגמאות מהחקיקה ומן הפסיקה.
אנחנו בחברת ישקר פועלים בנחישות בלתי מתפשרת לשמירת סביבת עבודה מוגנת ונקייה מהטרדות ואין לי ספק כי הודות למגש “גבול” בו עובדי החברה קיבלו מסר ברור, בהיר וחד משמעי כיצד לשמור על סביבת עבודה מוגנת ונקייה מהטרדות, נוכל ביתר קלות, ביחד עם העובדים שמודעותם גברה, לשמור והישמר מפני הטרדות. אנא העבירי תודותינו לשחקנים המשובחים שהצליחו לרתק ולזעזע במשחקם המצוין את משתתפי המפגש, וליונתן צ’רצי במאי המחזה, לעו”ד סיגל פעיל, המצוינת, שניהלה את המםגש במקצועיות רבה, באסרטיביות, בצורה בהירה ומעוררת מחשבה ולא עוד הרצאה פרונטלית יבשה על חוק למניעת הטרות מיניות. בעידן של מודעות סביבתית הולכת וגוברת, בהחלט ניתן לראות ב”גבול”, כתרומה לשיפור איכות הסביבה, על כן, המשיכו להצליח ולהגיע לכל חברה וחברה ולהפיץ את מסר “גבול”, זו משימה חושבה ואתם ראויים!
יישר כוח!

קומברס

ברצוני להביע את תודתינו והערכתינו לכל הצוות המורחב; זה שבקדמת הבמה וזה שמאחורי הקלעים, על המוצר המשובח שהגשתם לכלל עובדי החברה. ארבעת מפגשי ההדרכה שהעברתם בארגון היו מרתקים, חווייתיים ומעוררי מחשבה. השילוב המוצלח של המחזה המרשים, עם השיח האיכותי והמקצועי שעו”ד סיגל פעיל הובילה בתום המחזה, על היבטי החוק למניעת הטרדה מינית במקום העבודה, עוררו עניין רב בקרב עובדי החברה, לנושא חשוב זה. מדגם המשובים שנשלחו על ידי עובדי החברה בתום המפגשים, המדבר בעד עצמו. “הדרכה מעולה שהעלתה את תשומת הלב לנושא חשוב זה” מפגש מעולה שהציג את הנושא באופן ברור, ישיר, ולא יבש. מאוד נהניתי וההרגשה שלי שהבנתי דברים שלא היו ברורים לגמרי לפני כן” “העובדה שהמפגש היה חוויתי ולא הרצאה יבשה תרם המון” “המפגש היה מאוד מעניין וההמחזה עזרה מאוד לדיון הפתוח בהמשך” “כל הכבוד, היה מעניין מאוד וטוב שזה עועבר בצורה כזאת של הצגה (מאוד איכותית ודיון עם מרצה מאוד טובה שהחזיקה אותנו מרותקים ולוקחים חלק בדיון”

קבוצת גטר גרופ

אנו מודים לך על העלאת ההצגה “גבול” בחברתינו. הדרך שבה העברתם את את הנושא עוררה התפעלות בחברה ואנו בטוחים שהגדילה את המודעות בקר העובדים ותרמה רבות למטרה שלשמה הזמנו אתכם. גם כמה ימים לאחר ההצגה עובדים עדיין משוחחים עליה ועל הנושא. אנא העבירי תודתנו לצוות ההצגה המקצועי ולעו”ד וווירייך.

איריס ליברובסקי, מנהלת הדרכה ופיתוח ארגוני, כלל

אני מוצאת חובה נעימה להעלות על הכתב את רשמי הטובים מההצגה “גבול”. ההצגה, בהשתתפות שרון צור/דן תורג’מן, נטלי עטיה והילה זהרור, העבירה מסר אותנטי בנושא ההטרדות המיניות, בהתמודדות עם שאלות נפוצות כגון: האם זו הטרדה מינית אן רומן, ומה קורה במצב של יחסי מרות, בוצעה ברמת משחק גבוהה, ועוררה מחשבות. הדיון, בהנחיית קרן דניאל ברנד, תרם להבנת החוק למניעת הטרדה מינית, למרכיביו ולדגשים הנובעים ממנו. אין ספק שהיה מפגש הדרכתי ייחודי.

שירלי הראל, מנהלת מש”א תאגידית, נטפים

כשחשבתי על איך להציג השנה לארגון את הנושא של מניעת הטרדה מינית בארגון, ראיתי לנגד עיני משהו שונה, אחר… שממחיש יותר מכל הרצאה בתחום את המורכבות של הנושא, מאתגר את המשתתפים לחשיבה מזווית שונה ומעורר דיון ארגוני אמיתי. כך למעשה הגעתי למפגש עם “גבול” ואיתך- מפגש שהוביל בסופו של תהליך (לא מאוד ממושך) למפגש ניהולי של כ- 200 מנהלים הכולל הצגה ודיון מעמיק עם המשתתפים. ההצגה, אשר כללה שחקנים מקצועיים ומוכרים, היתה מעולה והעבירה באופן מדויק ומוחשי את המורכבות הבינאישית והרגשית שמלווה אירועים מעין אלה.
לאחר ההצגה התקיים דיון בהובלתה של עו”ד נעמה שבתאי בכר, דיון איכותי ואפקטיבי בהשתתפות המנהלים בארגון. הדיון הועבר בחן רב, באינטליגנטיות, ברגישות לנושא ובבהירות רבה והשאיר חותם חזק על המשתתפים. באמצעות ההצגה והדיון – נגענו בסוגיות של מהי הטרדה מינית? מי אשם? מי הוא הקורבן? מעגלי השפעה הלאה, איפה הגבול??? אני חייבת לציין גם את השירות האדיב והמקצועי שקיבלנו במהלך הדרך ממנהל השיווק אשר היה זמין לכל שאלה ובקשה בשלבים השונים של – גיבוש ההסכם, הפקת האירוע ותאום בין הגורמים השונים. תודה אישית לך, מיכל, על היוזמה המבורכת הזו – ההפקה המיוחדת של ההצגה והמיזם כולו, אשר מייצרים לדעתי ומהפידבקים הרבים שקיבלנו – שינוי בתודעתם של אנשים ובשאיפה גם בהתנהגותם כלפי הסובבים אותם. מיותר לציין לאור האמור לעיל, אך אדגיש זאת בכל אופן – אני מאוד ממליצה על קיום פעילות זו בארגון, בכל סוג של ארגון, שבו מעוניינים להעביר מסרים באופן אפקטיבי ולפעול באופן מניעתי ליצירת תרבות ארגונית המקדמת ערכים של שוויון וכבוד הדדי לכלל העובדים ורואה בהתנהגות של הטרדה מינית ו/או התנכלות – פגיעה בזכויות הפרט וכבודו.

נעה קרואני, נ.ת.ע

ברצוני להודות לכם, בשמי ובשם כל עובדי החברה, על שעתיים מרתקות, מעוררות מחשבה ודיון מעמיק. זו הפעם השנייה שאני רואה את הצגה (באותו קאסט) וגם הפעם נוכחתי לראות כי השחקנים מביאים את כל כולם לבמה, דבר שמשפיע על חוויית הצפייה ובוודאי על הבנת חשיבות הנושא.
הדיון שנערך אחרי ההצגה, בהנחייתה של סיגל, השיג בדיוק מה שרציתי. שיתוף פעולה של העובדים, שאלות, טענות, תהיות ובעיקר ההבנה כי גם הערות “חבריות” עלולות להתפרש כהטרדה. התגובות שקיבלתי בעקבות המפגש ט”שיחות המסדרון” שאני שומעת עד היום בנושא, מבהרות כי המסר שהטרדה מינית היא דבר שאין להקל בו ראש, נקלט היטב. לשמחתי, המפגש כולו סייע לי במילוי תפקידי כאחראית על מניעת הטרדה מינית בחברת נ.ת.ע – על כך תודתי האישית.

דר’ רון גנני, מנהל היחדיה לפיתוח והדרכה , עיריית תל אביב יפו

הריני מבקש להודות לך על ההפקה המוצלחת של ההצגה “גבול” והדיון אשר נלווה לכך, במסגרת יום עיון לפורום מנהלים מורחב של עיריית תל אביב יפו, דרג מנהלי מחלקות ומעלה. באירוע נוכחו מעל 300 איש אשר לאחר האירוע לא חסכו במילים חמות להביע את חשיבות הנושא ודרך הצגתו.
אני שמח על כך שהשכלנו במשותף להיפגש אחרי ה”טעימה” בבית ציוני אמריקה. שני הדיונים שקיימנו ביחד עם הרפרנטיות למנית הטרדה מינית ויום עיון מרכז לנפגעי/ות הטרדה מינית, לדעתי עשו את ההבדל המהותי. אני משוכנע כיום שאכן חבילה מורכבת זו של ההצגה + הדיון בהנחיית של עו”ד אופיר צומן, מתאימה לכל גוף ציבורי, רשות מקומית ומשרד ממשלתי. המינון והתמהיל נכונים. משל הזמן הספיק בהחלט להעברת המסרים. כנ”ל שיתוף קהל המנהלים בדיון. היחידה לפיתוח והדרכה בעיריית תל אביב יפו משתדלת תמיד להיות ראש חץ לפעילויות הדרכה והכשרה יחודיות. אני שמח שכך היה גם הפעם. נא מסרי תודתי והערכתי לעו”ד אופיר צומן, לבמאי מר יונתן צ’רצ’י, ולשחקנן/יות גברת נטלי עטיה, גברת הדס מורנו ומר דן תורן. כולכם/ן עשיתם/ן עבודה טובה מאוד.

אלונה גל, הממונה על החוק למניעת הטרדה מינית בעבודה, עיריית ראשון לציון

ברצוני להודות לך על מפגש מרתק וחשוב במסגרת רענון החוק למניעת הטרדה מינית בעבודה.
הצפייה בהצגה והדיון שנערך אחריה השאירו חומר למחשבה בקרב העובדים, אך מעל לכל, הבהירו את ההתייחסויות השונות לחוק ואת הסוגיות העולות ממנו. אנא מסרי תודתי בשמי ובשם עיריית ראשון לציון לעו”ד סיגל פעיל ולצוות השחקנים המוכשר: יונתן צ’רצ’י, נטלי עטיה ומרינה שויף על החוויה העוצמתית והמרגשת.

מירי נוימן, נציבת פניות ציבור, ממונה על מניעת הטרדה מינית בעירייה, עיריית רעננה

תודה! היה מעולה!!! זה ענה על כל ציפיותי! זה מה שרציתי – אולם גדול, עובדים ומנהלים כולם יחד יעברו חוויה חזקה דרך מקרה קיצון שמערב את המעגלים מעבר למטריד ולנילון, חוויה כזו שרק מופע ענק כזה עם צוות שחקנים מדהים ומוכשר כזה, מלווה בעו”ד כמו סיגל פעיל, יכולים להעביר. זה לא מובן מאיליו לרתק 450 איש באולם ענק ולנהל דיון מעניין וסוחף עם היושבים בו.
עשיתם את זה בגדול! עזרתם לי כממונה ולהנהלת הארגון ללמוד, להטמיע, להרתיע ולחחות, וחשוב מכל, אין לי ספק שגם למנוע. אין אחד בעולם שלא יצא עם חומר למחשבה וזהירות יתרה.
תודה מכל הלב.

דפנה קנטור, סמנכ”ל משאבי אנוש, אמבר מכון תערובת

איזו הצגה מטלטלת עשית לנו… ראשית בנוגע לתכנים – לא ניתן להישאר אדישים מול פניהם,
וככל שהעלילה המשיכה להתגלגל – התחושה שלי היתה של: “ניתן להבין ולהזדהות עם כל אחת מהדמויות – כאילו אני נמצאת בנעליו” זה מדהים איך שהשגת ויצרת את זה. כך הרגשתי ונדמה לי שזה בהחלט טרם לעוצמתיות … ולגבי השחקנים – חבל על הזמן איך שהם הביאו את עצמם אל הסיטואציה אין עליהם, פשוט היו מעולים. הם לא השאירו לנו הקהל שום פינה ריקה שאפשר היה לברוח או להתחבא אליה… ה-מון תודה בשמי ובשם אמבר.

נעמי כרמון

שלום למיכל אקרמן,

אני מבקשת להודות לך ולצוות של מיזם “גבול” על אירוע “הגבול האפור”, שהתקיים היום בטכניון, במסגרת הפעילויות למניעת הטרדה מינית ולקידום אווירת לימודים ועבודה טובה, המכבדת כל אישה וגבר, הבאים בשערי הטכניון. עורכת הדין נעמה שבתאי כיכבה באירוע זה, שבו הגישה משהו שהיה בין הרצאה מקצועית סדורה לבין הופעה בימתית. היא הצליחה הן “להעביר את החומר” – היכרות רבת פנים עם שש הצורות של הטרדה, האסורות בחוק, והן לקיים אינטראקציה מתמדת ומוצלחת במיוחד עם הקהל המגוון שישב באולם הגדול – סטודנטים, עובדי מנהל, מורים ופרופסורים. קטעי המשחק שולבו היטב בתכנים, שוחקו בכישרון, הדגישו אתגרים למחשבה ויצרו חווייה רגשית, שהשפעתה לאורך זמן כנראה רבה מזו שאפשר להשיג באמצעים אחרים.

אני ממליצה בחום על “המוצר” שלכם, ככלי להעלאת המודעות ולהבנה מעמיקה של משמעות החוק למניעת הטרדה מינית, כולל השטחים האפורים שהחיים מזמנים, וגם כאמצעי להיכרות של דרכי התמודדות עם השאלות העולות מהם.

בתודה ובברכה,

נעמי כרמון
פרופסור לתכנון עירוני ולסוציולוגיה בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים
נציבת למניעת הטרדות מיניות בטכניון

שולי ספיר

שלום מיכל,

אני רוצה להודות לך ולצוות השחקנים הנפלאים ועורכת הדין, על ההדרכה “גבול” , שקיימתם במכללה האקדמית תל חי.
השילוב בין ההצגה לדיון הפתוח עם עורכת הדין, הבהירו לנו את לשון החוק למניעת הטרדה מינית, התנהגויות הנחשבות להטרדות מיניות.
בהדרכה עלו מגוון מושגים חשובים, כמו : התנכלות, יחסי מרות, תלונה, תפקיד הממונה למניעת הטרדה מינית ועוד…
ההצגה השאירה כל אחד מהצופים עם מחשבות וצורך לעבד את החוויה עם עצמו. בעזרת השאלות המנחות של עורכת הדין, עלו שאלות לגבי תפקיד הנהלת מקום העבודה וההגנה שיש לעובדת במקרה הזה.
הדיון היה חשוב ומשמעותי והיתה הרגשה שאפשר לשאול בו כל שאלה, ללא ביקורת ושיפוטיות.

תודה רבה מיכל, מסרי גם לצוות השחקנים שהיו מרגשים ואותנטיים במיוחד.

בברכה,
שולי ספיר